Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О поддержке участия городского коммунального предприятия "Хмельницькводоканал" в проекте "Развитие городской инфраструктуры в Украине за счет специального инвестиционного займа Мирового банка"

Городской совет
Решение от 28.05.2008 № 20
редакция действует с 28.10.2009

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 28.05.2008 р. N 20

Про підтримку участі міського комунального підприємства "Хмельницькводоканал" у проекті "Розвиток міської інфраструктури в Україні за рахунок спеціальної інвестиційної позики Світового банку"

Рішення знято з контролю як виконане
(згідно з рішенням Одеської міської ради
від 28 жовтня 2009 року N 18)

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст. 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою будівництва водогону від с. Чернелівка до м. Хмельницького (друга черга), міська рада вирішила:

1. Підтримати участь міського комунального підприємства "Хмельницькводоканал" у проекті "Розвиток міської інфраструктури в Україні за рахунок спеціальної інвестиційної позики Світового банку" для будівництва водогону від села Чернелівка до міста Хмельницького (друга черга).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос