Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче из коммунальной собственности территориальной общины города Хмельницкого проезжей части дорог, которые совмещаются с дорогами общего пользования, в государственную собственность с отнесением их в сферу управления Государственной службы автомобильных дорог Украины

Городской совет
Перечень, Решение от 22.12.2006 № 5
редакция действует с 26.02.2010

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Позачергова шоста сесія

РІШЕННЯ

від 22.12.2006 р. N 5

Про передачу з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького проїзної частини доріг, що суміщаються з дорогами загального користування, у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Державної служби автомобільних доріг України

Рішення знято з контролю як виконане
(згідно з рішенням Хмельницької міської ради
від 26 лютого 2010 року N 65)

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до ст. 4 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Передати з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького проїзну частину доріг, що суміщаються з дорогами загального користування, у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Державної служби автомобільних доріг України (додаток).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та на заступника міського голови А. Нестерука.

Опрос