Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке передачи в аренду земельных участков в г. Хмельницком и утверждении состава конкурсной комиссии

Городской совет
Положение, Решение от 27.09.2006 № 7
Утратил силу

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Третя сесія

РІШЕННЯ

від 27.09.2006 р. N 7

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок у м. Хмельницькому та затвердження складу конкурсної комісії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
 від 26 червня 2007 року N 32

Дію рішення призупинено
(згідно з рішенням Хмельницької міської ради
 від 2 квітня 2008 року N 25)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Хмельницької міської ради
від 28 травня 2008 року N 28

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Хмельницької міської ради
 від 31 жовтня 2012 року N 20)

З метою врегулювання порядку передачі в оренду оренди земельних ділянок у м. Хмельницькому, розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про оренду землі" та ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок у м. Хмельницькому (додаток 1).

2. Затвердити склад постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсів з набуття права оренди земельних ділянок (додаток 2).

3. Виконання цього рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В. Швеця.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова 

С. Мельник 

 

Положення
про порядок передачі в оренду земельних ділянок у м. Хмельницькому

Положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок у м. Хмельницькому (далі - Положення) розроблене відповідно до Конституції України, Земельного та Цивільного кодексів України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду землі", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та інших нормативно-правових актів і визначає на території м. Хмельницького єдиний порядок набуття права на оренду земельних ділянок комунальної власності, у тому числі порядок підготовки, оголошення, проведення, оформлення результатів конкурентних способів визначення орендаря земельних ділянок.

1. Загальні положення

Опрос