Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия на передачу в коммунальную собственность территориальной общины города общежитий и внешних сетей электро-, тепло-, водоснабжении и водоотвода по ул. Тернопольской, 42, 44, состоящих на балансе открытого акционерного общества "Катіон"

Городской совет
Решение от 05.10.2005 № 16

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

від 05.10.2005 р. N 16

Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста гуртожитків та зовнішніх мереж електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення по вул. Тернопільській, 42, 44, що перебувають на балансі відкритого акціонерного товариства "Катіон"

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, згідно ст. 4-1 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 891 від 06.11.95 р., та рішення N 9 дев'ятнадцятої сесії міської ради, ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос