Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросе обеспечения жильем граждан, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы

Областная государственная администрация
Распоряжение от 29.09.2004 № 349/2004-р
Утратил силу

Про питання забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 29 вересня 2004 року N 349/2004-р

Зареєстровано в Хмельницькому обласному управлінні юстиції
11 жовтня 2004 р. за N 86/843

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації
 від 25 листопада 2011 року N 445/2011-р)

На підставі Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", постанов Кабінету Міністрів України від 16 грудня 1992 року N 706 "Про Порядок відселення та самостійного переселення громадян з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС", від 31 грудня 1996 року N 1589 "Про Порядок надання додаткової жилої площі особам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1", наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 2 липня 2004 року N 147 "Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 липня 2004 року за N 926/9525, та розпорядження голови облдержадміністрації від 6 лютого 2004 року N 40/2004-р "Про покладання зобов'язань по розподілу коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на головні управління праці та соціального захисту населення та з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації":

1. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації:

1.1. Створити комісію з питань забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і мають відповідно до вимог чинного законодавства на це право.

1.2. Здійснювати закупівлю або інвестування коштів у будівництво житла, у тому числі недобудованого житла, з урахуванням вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" на підставі договорів про будівництво житла, актів виконаних робіт, договорів купівлі-продажу.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад:

2.1. Щорічно до 1 лютого надавати Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації оновлені реєстри громадян, що відселяються або самостійно переселяються з територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС, та громадян, які внаслідок аварії на ЧАЕС перенесли променеву хворобу будь-якого ступеня або стали інвалідами, дітям-інвалідам, які потребують особливого догляду, та сім'ям, що втратили годувальника з числа осіб, віднесених до категорії 1, згідно з додатками 1, 2, 3, 4.

2.2. Щоквартально до 5 числа наступного місяця інформувати Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про забезпечення житлом населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з додатками 5, 6, 7, 8.

2.3. Забезпечувати подання в Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації необхідних документів для проведення відшкодування коштів при купівлі житла.

Опрос