Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии развития предпринимательства в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.07.2004 № 258/2004-р
Утратил силу

Про стан розвитку підприємництва в області

Розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації
від 30 липня 2004 року N 258/2004-р

Зареєстровано в Хмельницькому обласному управлінні юстиції
9 серпня 2004 р. за N 70/827

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації
 від 25 листопада 2011 року N 445/2011-р)

На підставі статті 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні", заслухавши інформацію начальника Головного управління економіки облдержадміністрації М. Савюка "Про стан розвитку підприємництва в області" (додається), з метою прискорення розвитку даного сектору економіки і забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва:

1. Зазначити, що незважаючи на сталі позитивні тенденції у малому підприємництві області, залишається багато проблем у його подальшому розвитку.

Визначити пріоритетним завданням керівників та інших посадових осіб місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розвиток підприємництва, як важливого сектору для вирішення проблем зайнятості і підвищення доходів населення, джерела податкових надходжень до бюджету.

2. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам, керівникам управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації:

2.1. Забезпечити виконання в повному обсязі вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо розробки та прийняття регуляторних актів.

2.2. Посилити персональну відповідальність підлеглих посадових осіб за дії, що погіршують умови здійснення підприємницької діяльності, не допускати безпідставного зволікання та створення штучних адміністративних бар'єрів при вирішенні питань започаткування, діяльності та розвитку суб'єктів малого підприємництва.

Опрос