Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в решение N 3 двадцатой сессии от 10.05.2001 года "О создании специализированной общеобразовательной школы I - III ступеней N 7 с углубленным изучением отдельных предметов и курсов"

Городской совет
Решение от 11.07.2001 № 2а

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять перша сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 11.07.2001 р. N 2а

Про внесення змін в рішення N 3 двадцятої сесії від 10.05.2001 року "Про створення спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 7 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів"

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про загальну середню освіту", керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно з рішенням виконкому від 21.02.2001 року N 7 "Про затвердження міської Програми переходу закладів освіти міста на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання" міська рада вирішила:

1. У назві рішення N 3 20 сесії від 10.05.2001 року "Про створення спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 7 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів" замінити слово "створення" на "реорганізацію" спеціалізованої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 7 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос