Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Регламенте Верховной Рады Украины" относительно восстановления конституционных прав народных депутатов Украины, как субъектов права законодательной инициативы

Заключение к проекту закона Украины от 12.05.2020 № 3415-1
Дата рассмотрения: 18.05.2020 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо відновлення конституційних прав народних депутатів України, як суб'єктів права законодавчої ініціативи, внесений народними депутатами України Батенком Т. І. та Констанкевич І. М. (реєстр. N 3415-1 від 12.05.2020)

Комітет на засіданні 18 травня 2020 року (протокол N 36) розглянув за дорученням Голови Верховної Ради України Разумкова Д. О. від 13 травня ц. р. проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо відновлення конституційних прав народних депутатів України, як суб'єктів права законодавчої ініціативи, внесений народними депутатами України Батенком Т. І. та Констанкевич І. М. (реєстр. N 3415-1 від 12.05.2020), та висновок Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України від 15 травня 2020 року.

Відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України та предмета відання Комітету, визначеного Постановою Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання" від 29 серпня 2019 року N 19-ІХ, Комітет зазначив, що проект Закону України (реєстр. N 3415-1) внесено на реєстрацію згідно з частиною першою статті 89, частиною другою статті 90 та частинами першою, другою і шостою статті 91 Регламенту Верховної Ради України, за підписом осіб, які мають право законодавчої ініціативи, разом з проектом постанови, яку пропонується Верховній Раді України прийняти за результатами його розгляду, пропозицією щодо кандидатури доповідача на пленарному засіданні, пояснювальною запискою, порівняльною таблицею та електронним файлом, а також внесено з дотриманням положень частини другої статті 100 Регламенту Верховної Ради України у строк, передбачений для внесення альтернативних законопроектів.

Опрос