Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно урегулирования отдельных вопросов в сфере предоставления жилищно-коммунальных услуг

Заключение к проекту закона Украины от 15.11.2019 № 2458
Дата рассмотрения: 06.05.2020 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом щодо проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг" (р. N 2458 від 15.11.2019, н. д. Пивоваров Є. П. та інші)

1. Загальна характеристика законопроекту.

Проект Закону розроблено з метою удосконалення норм і положень чинного законодавства у сфері надання житлово-комунальних послуг, а також врегулювання питань перехідного періоду, що виникають у зв'язку із введенням в дію Закону України "Про житлово-комунальні послуги" з 1 травня 2019 та необхідністю прийняття співвласниками усіх багатоквартирних будинків (незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком) рішень про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу).

2. Належність проекту до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Опрос