Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно отмены правовой нормы, предусматривающей ответственность за самогоноварение)

Заключение к проекту закона Украины от 01.11.2019 № 2371
Дата рассмотрения: 11.12.2019 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 11 грудня 2019 року (протокол N 17) відповідно до статей 27 і 109 Бюджетного кодексу України та статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння) (реєстр. N 2371 від 01.11.2019), поданий народними депутатами України Ватрасовим В. А. та іншими народними депутатами України, і повідомляє наступне.

Законопроектом запропоновано скасувати статтю 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою передбачається накладення штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян за виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення.

Опрос