Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственном регулировании производства и оборота спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков, табачных изделий и горючего" относительно либерализации деятельности в сфере производства и оборота спирта этилового

Заключение к проекту закона Украины от 23.10.2019 № 2300
Дата рассмотрения: 27.11.2019 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні 27 листопада 2019 року (протокол N 14) відповідно до статей 27 і 109 Бюджетного кодексу України та статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового (реєстр. N 2300 від 23.10.2019), поданий Президентом України Зеленським В. О.

Законопроектом пропонується з 1 січня 2020 року надати можливість суб'єктам господарювання будь-якої форми власності здійснювати діяльність з виробництва, оптової торгівлі та експорту спирту за умови одержання відповідної ліцензії (згідно з чинними нормами така діяльність здійснюється лише державними підприємствами). При цьому, законопроектом передбачається встановити, що до 1 січня 2022 року імпорт спирту етилового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового здійснюється лише державними підприємствами (організаціями), спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України.

Опрос