Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О детективных услугах

Заключение к проекту закона Украины от 20.09.2019 № 1228-1
Дата рассмотрения: 27.11.2019 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні 27 листопада 2019 року (протокол N 14) відповідно до статей 27 і 109 Бюджетного кодексу України та статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України про детективні послуги (реєстр. N 1228-1 від 20.09.2019), поданий народними депутатами України Галушко М. Л., Медяником В. А.

Законопроектом визначаються загальні правові засади здійснення підприємницької діяльності в сфері детективних послуг. Серед іншого законопроектом пропонується:

уповноважити Міністерство внутрішніх забезпечити ведення Реєстру операцій суб'єктів приватної детективної діяльності та Реєстру детективів;

ввести ліцензування детективної діяльності: для юридичних осіб - ліцензія на надання детективних послуг, а дня фізичних осіб - ліцензія приватного детектива.

стягувати плату за видачу ліцензії в розмірі, що визначається Кабінетом Міністрів України, яка надходить до державного бюджету, а розмір такої плати повинен покривати витрати, пов'язані з її видачею та витратами на її індивідуальний облік у Реєстрі детективів за трирічний строк;

Опрос