Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования администрирования налогов, устранения технических и логических несогласованностей в налоговом законодательстве

Заключение к проекту закона Украины от 19.09.2019 № 1209-1
Дата рассмотрения: 30.09.2019 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики на своєму засіданні 30 вересня 2019 року (протокол N 6) розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві (реєстр. N 1209 від 30.08.19 р.) та альтернативний законопроект реєстр. N 1209-1 від 19.09.2019 р., подані народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та Ковальовим О. І.

Обидва законопроекти, як зазначено в Пояснювальних записках, розроблені з метою узгодження положень низки законів України із положеннями Податкового кодексу України у зв'язку із прийняттям проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

Проектом Закону реєстр. N 1209 вносяться зміни до дванадцяти законодавчих актів, зокрема, до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" в частині приведення у відповідність до діючого законодавства назв центральних органів виконавчої влади, що здійснюють адміністрування ЄСВ, уточнення порядку направлення вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску, внесення змін до розміру штрафних санкцій за порушення вимог, передбачених Законом; Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" щодо уточнення формули розрахунку питомої ваги вартості реалізованих сільськогосподарських товарів, при досягненні якої у сільськогосподарського товаровиробника виникає право на отримання бюджетної дотації; Закону України "Про судовий збір" стосовно встановлення максимальної величини ставки судового збору за поданням до адміністративного суду апеляційної або касаційної скарги на рішення суду.

Опрос