Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения фундаментального права лица на жизнь

Заключение к проекту закона Украины от 20.05.2019 № 10313
Дата рассмотрения: 20.05.2019 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

20 травня 2019 року на своєму засіданні Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення фундаментального права особи на життя", розробленого ініціативною робочою групою у складі представників профільних Комітетів Верховної Ради України, громадського сектору, наукових установ у відповідь на електронну петицію Шабаса Г. В. "Законодавчо врегулювати канабіс для науки та медицини - захистити конституційні права громадян", яка в установлений законом строк набрала 25113 голосів на її підтримку.

Зазначена електронна петиція за дорученням Голови Верховної Ради України була розглянута у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин 20 березня 2019 р., її обговорення відбулось за участі автора гр. Шабаса Г. В., представників Міністерства охорони здоров'я України, фахівців і експертів у сфері правового режиму обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, а також об'єднань громадян, що опікуються проблемами хворих на онкологічні захворювання, важкохворими дітьми, які потребують постійного нагляду тощо. При обговоренні, зокрема, наголошувалось на необхідності розробки законодавчого акта, спрямованого на врегулювання питань пов'язаних з вивченням терапевтичних властивостей конопель, здійсненням наукових досліджень впливу канабіноїдів на функціонування організму людини, розробкою та використанням лікарських засобів на основі конопель для лікування чи полегшення відповідних фізіологічних розладів.

Опрос