Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно применения термина "лицо с инвалидностью" и производных от него

Заключение к проекту закона Украины от 16.05.2018 № 8358
Дата рассмотрения: 06.06.2018 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 6 червня 2018 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну "особа з інвалідністю" та похідних від нього (реєстр. N 8358), поданий народними депутатами України Третьяковим О. Ю., Бурбаком М. Ю., Загорієм Г. В., Гаврилюком М. В., Шухевичем Ю-Б. Р. та Рибчинським Є. Ю.

Законом України "Про внесення зміни до Закону України "Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї" N 1490-VIII від 07.09.2016 року внесено зміни до цих документів відповідно до оновленого офіційного перекладу українською мовою Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї та, відповідно, слово "інвалід" замінено словами "особа з інвалідністю".

Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" N 2249-VIII від 19.12.2017 року, ініційований Кабінетом Міністрів України, яким внесено зміни до Кодексу законів про працю України, Сімейного кодексу України та 35 законів України в частині заміни слів "інвалід", "особа з обмеженими фізичними можливостями", "інвалід війни" та "дитина-інвалід" словами "особа з інвалідністю", "особа з інвалідністю внаслідок війни" та "дитина з інвалідністю".

Опрос