Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О национальной безопасности Украины

Заключение к проекту закона Украины от 28.02.2018 № 8068
Дата рассмотрения: 04.04.2018 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України А. Парубія Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні 4 квітня 2018 року розглянув проект Закону України "Про національну безпеку України" (реєстр. N 8068 від 28.02. 2018 р.), поданий до Верховної Ради України Президентом України П. Порошенком, який визначений як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України.

Зазначеним законопроектом, за визначенням суб'єкта законодавчої ініціативи, зокрема, пропонується визначити та розмежувати повноваження державних органів у сферах національної безпеки і оборони, створюється основа для інтеграції політики та процедур органів державної влади, інших державних органів, функції яких стосуються національної безпеки і оборони, сил безпеки і сил оборони, визначається система командування, контролю та координації операцій сил безпеки і сил оборони, запроваджується всеосяжний підхід до планування у сферах національної безпеки і оборони, забезпечуючи у такий спосіб демократичний цивільний контроль над органами та формуваннями сектору безпеки і оборони.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України, проаналізувавши законопроект, дійшло висновку, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути суб'єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

За підсумками обговорення проекту Закону Комітет рекомендує Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект за основу:

1) доповнити законопроект:

Опрос