Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно преобразования электронных петиций в эффективный механизм коммуникации власти и общества)

Заключение к проекту закона Украины от 27.06.2017 № 6655
Дата рассмотрения: 04.10.2017 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні 4 жовтня 2017 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перетворення електронних петицій у ефективний механізм комунікації влади і суспільства)" реєстр. N 6655 від 27.06.2017, поданий народними депутатами України Шиньковичем А. В., Герегою О. В.

Метою прийняття законодавчого акта є перетворення електронних петицій у дієвий інструмент спілкування з владою та забезпечити здійснення ще одного важливого кроку до становлення в Україні потужного громадянського суспільства і формування суспільного контролю за діяльністю влади.

Законопроектом, зокрема, пропонується зменшити кількість необхідних підписів на підтримку електронних петицій до Президента України та Кабінету Міністрів України з 25000 до 10000 та збільшити кількість необхідних підписів на підтримку електронних петицій до Верховної Ради України з 25000 до 30000, а також передбачити, що на вимогу, викладену в електронній петиції адресованій Верховній Раді України, комітет, до предмета відання якого належать питання, порушені у петиції, має в обов'язковому порядку підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на вирішення цих питань.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос