Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины и Уголовный процессуальный кодекс Украины в связи с ратификацией Конвенции Совета Европы о предупреждении насилия относительно женщин и домашнего насилия и борьбе с этими явлениями

Заключение к проекту закона Украины от 12.07.2016 № 4952
Дата рассмотрения: 19.10.2016 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами" (реєстр. N 4952 від 12 липня 2016 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 19 жовтня 2016 року (протокол N 51) на відповідність Конституції України проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами" (реєстр. N 4952 від 12 липня 2016 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Луценко І. С., Геращенко І. В. та іншими.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту він розроблений з метою імплементації у чинне кримінальне і кримінальне процесуальне законодавство України положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (далі - Стамбульська конвенція).

Для досягнення зазначеної мети авторами Законопроекту пропонується внести зміни до Кримінального (далі - КК України) та Кримінального процесуального кодексів України (далі - КПК України), зокрема:

Опрос