Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно совершенствования процедуры проведения судебного заседания в режиме видеоконференции

Заключение к проекту закона Украины от 27.10.2015 № 3362
Дата рассмотрения: 16.11.2017 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 28 жовтня 2015 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 16 листопада 2017 року (протокол N 65) проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення процедури проведення судового засідання в режимі відеоконференції" (реєстр. N 3362 від 27 жовтня 2015 року), поданий народним депутатом України Помазановим А. В. (далі - Законопроект).

Прийняття Законопроекту обумовлено потребою вдосконалення проведення судового засідання в режимі відеоконференції для покращення та спрощення процесу судочинства, як певних прогресивних нововведень, що зумовлені реаліями сучасного світу, що наближають Україну до європейських стандартів здійснення правосуддя, залучення досвіду більш розвинутих країн.

Законопроектом пропонується внести зміни до відповідних положень Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України.

Опрос