Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 282 Таможенного кодекса Украины относительно освобождения от обложения пошлиной продукции оборонного назначения

Заключение к проекту закона Украины от 27.10.2015 № 3358
Дата рассмотрения: 30.03.2016 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні від 30 березня 2016 року розглянув проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом продукції оборонного призначення (реєстр. N 3358 від 27.10.2015), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту, як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, є необхідність розширення переліку продукції оборонного призначення для забезпечення нагальної потреби підрозділів сил АТО.

Для досягнення зазначеної мети, шляхом внесення доповнень до пункту 20 частини першої статті 282 Митного кодексу України, пропонується звільнити від сплати ввізного мита додаткові до зазначених у цьому пункті види продукції оборонного призначення, а саме: засоби радіоелектронної боротьби, радіоподавлення, транкінгового зв'язку, апаратура прослуховування направленої дії, радіостанції УКХ і КХ діапазону військового призначення, розвідувально-сигнальна апаратура. Водночас законопроектом встановлено, що звільнення не розповсюджуються на товари, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або визнаної державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Опрос