Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 282 Таможенного кодекса Украины относительно освобождения от обложения пошлиной продукции оборонного назначения

Заключение к проекту закона Украины от 27.10.2015 № 3358
Дата рассмотрения: 09.11.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом продукції оборонного призначення" (реєстр. N 3358 від 27.10.2015)

У законопроекті шляхом внесення змін до п. 20 ч. 1 ст. 282 Митного кодексу України пропонується встановити, що у випадках, встановлених цим Кодексом та іншими законами з питань оподаткування, при ввезенні на митну територію України або вивезенні за її межі від оподаткування митом звільняється продукція оборонного призначення, визначена такою згідно з пунктом 9 статті 1 Закону України "Про державне оборонне замовлення", що класифікується за товарними позиціями 8525, 8526, 8527, 8543 УКТ ЗЕД (тільки для засобів радіоелектронної боротьби, радіоподавлення, транкінгового зв'язку, апаратури прослуховування направленої дії, радіостанцій УКХ і КХ діапазону військового призначення, розвідувально-сигнальної апаратури у разі, коли постачання (закупівля) таких товарів здійснюється для державних замовників з оборонного замовлення). Причому, зазначені в цьому пункті товари не звільняються від оподаткування митом, якщо вони мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або визнаної державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Опрос