Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О специальном режиме инвестиционной деятельности на территории города Харькова

Заключение к проекту закона Украины от 09.10.2015 № 3287
Дата рассмотрения: 27.01.2016 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова" (реєстр. N 3287 від 09.10.2015 р.)

У законопроекті пропонується прийняти новий Закон України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова", визнавши, при цьому, чинний Закон з аналогічною назвою таким, що втратив чинність.

Згідно з ч. 1.1 ст. 1 проекту "метою запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності в пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Харкова (далі - спеціальний режим інвестиційної діяльності) є прискорений розвиток міста Харкова шляхом залучення інвестицій у пріоритетні галузі виробництва, збереження існуючих та створення нових робочих місць, впровадження новітніх технологій, створення високоефективних конкурентоспроможних виробництв, сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв'язків та підприємництва, підвищення ефективності використання виробничих потужностей підприємств міста Харкова та їх експортного потенціалу, збільшення поставок високоякісних товарів та послуг, створення сучасної виробничої, транспортної та ринкової інфраструктури, ефективного використання природних ресурсів".

Спеціальний режим інвестиційної діяльності запроваджується на строк 20 років на території міста Харкова в його адміністративно-територіальних межах для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних видах економічної діяльності, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.

Опрос