Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности" (относительно установления процедуры продления срока действия документа разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 05.10.2015 № 3228
Дата рассмотрения: 07.09.2016 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на засіданні 7 вересня 2016 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо встановлення процедури продовження строку дії документа дозвільного характеру" (реєстр. N 3228), поданий народним депутатом України Голубовим Д. І.

Метою прийняття законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці, є усунення суперечності між Водним кодексом України та Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", що дозволить водокористувачам, які є суб'єктами господарювання, реалізовувати на практиці право, надане їм статтею 50 Водного кодексу України щодо можливості продовжувати строк дії спеціального водокористування шляхом продовження строку дії відповідного документа дозвільного характеру.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку від 24.11.2015 року зазначає, що у проекті акта виявлено корупціогенні фактори - проект акта не відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос