Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности" (относительно установления процедуры продления срока действия документа разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 05.10.2015 № 3228
Дата рассмотрения: 07.09.2016 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо встановлення процедури продовження строку дії документа дозвільного характеру)" (реєстр. N 3228 від 05.10.2015 р.)

У проекті пропонується доповнити статтю 4-1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (у подальшому - Закон) новою частиною 15, у якій пропонується визначити умови та порядок продовження строку дій раніше виданого документа дозвільного характеру. Метою проекту, як зазначено в Пояснювальній записці до нього, є "усунення суперечності між двома законами (Водним кодексом України (у подальшому - ВК України) та Законом України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"), що дозволить водокористувачам, які є суб'єктами господарювання, реалізовувати на практиці право, надане їм статтею 50 Водного кодексу України (щодо можливості продовжувати строк дії спеціального водокористування шляхом продовження строку дії відповідного документа дозвільного характеру).

Головне управління, розглянувши проект, вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. Насамперед слід звернути увагу на те, що у чинній редакції статті 4-1 Закону вже є частина 15, яка внесена до нього Законом України від 26 листопада 2015 року "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Опрос