Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении справедливой и экономически обоснованной цены поставки природного газа собственной добычи для нужд населения

Заключение к проекту закона Украины от 15.09.2015 № 3104
Дата рассмотрения: 06.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про встановлення справедливої та економічно обгрунтованої ціни постачання природного газу для потреб населення" (реєстр. N 3104 від 15.09.2015 р.)

У законопроекті пропонується визначити "правові умови і структуру справедливої та економічно обгрунтованої ціни постачання природного газу власного видобутку для потреб населення суб'єктами ринку природного газу".

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "зменшення розміру тарифів на газ для населення шляхом спрямування газу власного видобутку виключно для потреб населення та встановлення на нього справедливої ціни".

Головне управління, підтримуючи в цілому ідею щодо необхідності кардинального впорядкування ціноутворення у сфері постачання природного газу для потреб населення, одночасно з приводу внесеного законопроекту вважає за доцільне висловити такі зауваження і пропозиції.

Опрос