Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упрощения некоторых аспектов нефтегазовой отрасли

Заключение к проекту закона Украины от 15.09.2015 № 3096
Дата рассмотрения: 07.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглянув на своєму засіданні 07 жовтня 2015 року (протокол N 20) проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі" (реєстр. N 3096 від 15.09.2015), поданий народними депутатами України Бєльковою О. В., Кутовим Т. В., Євлаховим А. С., Насаликом І. С., Шевченком О. Л., Івченком В. Є., Горватом Р. І., Солов'єм Ю. І., Кацер-Бучковською Н. В.

Законопроектом запропоновано внести зміни до Земельного кодексу України, Кодексу України про надра, Гірничого закону України, Законів України "Про нафту і газ", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про оренду землі", "Про державний контроль за використанням та охороною земель", якими передбачити вдосконалення процедури надання земельних ділянок для проведення розвідувальних робіт та робіт з будівництва, технічного обслуговування, ремонту і реконструкції об'єктів трубопровідного транспорту, спорудження нафтових і газових свердловин, і пов'язаних з їх експлуатацією об'єктів та виробничих споруд, під'їзних доріг, ліній електропередач та зв'язку, що допоможе оптимізувати витрати підприємств нафтогазової галузі при проведенні таких робіт та збільшити обсяги видобутку нафти та газу.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення щодо доцільності прийняття даного законопроекту за основу.

Опрос