Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упрощения некоторых аспектов нефтегазовой отрасли

Заключение к проекту закона Украины от 15.09.2015 № 3096
Дата рассмотрения: 08.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі" (реєстр. N 3096 від 15.09.2015 р.)

У проекті пропонується внести до Земельного кодексу України (далі - ЗК України), Кодексу України про надра (далі - КУН), Гірничого закону України, Законів України "Про нафту і газ", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про оренду землі", "Про державний контроль за використанням і охороною земель" зміни, спрямовані на вдосконалення процедури надання земельних ділянок для проведення розвідувальних робіт та робіт із будівництва, технічного обслуговування, ремонту і реконструкції об'єктів трубопровідного транспорту, спорудження нафтових і газових свердловин тощо. На думку суб'єктів права законодавчої ініціативи (як зазначається у Пояснювальній записці до проекту), прийняття проекту "сприятиме своєчасному та якісному проведенню робіт з будівництва та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту, нафтових і газових свердловин та пов'язаних з їх експлуатацією виробничих споруд, під'їзних доріг, ліній електропередач та зв'язку".

Проаналізувавши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження на пропозиції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос