Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения расчетов в топливно-энергетическом комплексе

Заключение к проекту закона Украины от 15.09.2015 № 3090
Дата рассмотрения: 07.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 7 жовтня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розрахунків у паливно-енергетичному комплексі (реєстр. N 3090 від 15.09.2015 р.), внесений для розгляду Верховною Радою народним депутатом України Мусієм О. С.

Метою законопроекту, на думку його автора, є створення умов стабільної роботи стратегічних підприємств енергетичної галузі, погашення підприємствами паливно-енергетичного комплексу заборгованості, що утворилась внаслідок несплати споживачами за енергоносії, недопущення порушення справ щодо "штучного" банкрутства зазначених підприємств, забезпечення енергетичної безпеки держави.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень", які дозволять продовжити до 1 квітня 2017 року дію процедури погашення заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу, що передбачає, зокрема захисний механізм проти порушення справ про банкрутство та накладення арешту на їх рахунки.

Опрос