Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно совершенствования системы государственного управления в книгоиздательской сфере

Заключение к проекту закона Украины от 14.09.2015 № 3084
Дата рассмотрения: 23.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері (реєстр. N 3084 від 14.09.2015 р.)

Комітет з питань культури і духовності на своєму засіданні 23 вересня 2015 року (протокол N 22) розглянув проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері (реєстр. N 3084), внесений народними депутатами України М. Княжицьким, І. Подоляк, С. Тарутою, М. Матіос, В. Денисенком.

Як сказано в Пояснювальній записці до законопроекту, його метою є встановлення прозорих правил реалізації основних засад державної політики у сфері культури, передбачених Законом України "Про культуру", а завданнями проекту закону - оптимізація системи державного управління у сфері книговидання, бібліотечній сфері тощо за рахунок перерозподілу функцій центрального органу виконавчої влади у видавничій сфері між Міністерством культури України та спеціальною установою, яка реалізує державну політику у видавничій сфері - Українським інститутом книги.

Законопроект передбачає створення, визначає компетенцію та функції Українського інституту книги як державної неприбуткової установи, яка відноситься до сфери управління Міністерства культури і відповідає за реалізацію державної політики у сфері книговидання та книгорозповсюдження.

Опрос