Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины относительно создания предпосылок для новой модели рынка природного газа

Заключение к проекту закона Украины от 11.09.2015 № 3074
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" (реєстр. N 3074 від 16.09.2015)

У законопроекті шляхом внесення змін до Митного кодексу України пропонується: дати визначення терміну "заміщення природного газу (бекхол)" - "пов'язана з особливостями функціонування газотранспортних систем України та сусідніх держав операція, яка передбачає здійснення приймання-передачі природного газу без його фізичного переміщення трубопровідним транспортом через митний кордон України шляхом документального оформлення зустрічних віртуальних потоків"; встановити, що під час здійснення заміщення природного газу (бекхолу) облік природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом, здійснюється на підставі документів, які підписуються перевізниками.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "усунення перешкод для здійснення операцій заміщення природного газу (бекхол)".

Головне управління, в цілому підтримуючи спрямованість законопроекту, одночасно вважає за доцільне зауважити таке.

Змінами до ч. 3 ст. 341 Митного кодексу України передбачається, що "під час здійснення заміщення природного газу (бекхолу) облік природного газу, що переміщується через митний кордон України трубопровідним транспортом, здійснюється на підставі документів, які підписуються перевізниками".

Опрос