Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно создания предпосылок для новой модели рынка природного газа

Заключение к проекту закона Украины от 11.09.2015 № 3073
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу"

У законопроекті шляхом внесення змін до Податкового кодексу України (далі - Кодекс) пропонується: уточнити порядок оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг з транспортування природного газу; змінити умови розрахунку фактичної ціни реалізації природного газу у випадку сплати рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин; скасувати рентну плату за транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України.

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. У законопроекті шляхом внесення змін до пп. 251.1.6 п. 251.1 ст. 251 Кодексу пропонується не справляти рентну плату за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України. У той же час подані до проекту документи не містять обгрунтувань щодо необхідності прийняття такої законодавчої пропозиції.

2. Звертаємо увагу на невідповідність тексту Порівняльної таблиці до законопроекту основному змісту проекту Закону.

Опрос