Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно управления объектами государственной собственности

Заключение к проекту закона Украины от 09.09.2015 № 3062
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на своєму засіданні 16 вересня 2015 року (прот. N 20) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної власності" (реєстр. N 3062 від 09.09.2015), внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є створення сприятливих умов для оптимізації структури державного сектору економіки та запровадження ринкових методів управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки.

Проектом передбачається внести зміни до ряду законодавчих актів, зокрема, до Господарського кодексу України, встановивши, що у державному унітарному підприємстві, за рішенням суб'єкта управління об'єктами державної власності, створюється наглядова рада. Також пропонується внести зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", якими створити правові підстави для включення до складу органів управління суб'єктів господарювання державного сектору економіки незалежних членів наглядових рад, що забезпечить підвищення ефективності управління об'єктами державної власності тощо.

Головне науково-експертне управління у своєму висновку від 14.09.2015 за N 16/3-1319/3062 пропонує за результатами розгляду в першому читанні прийняти законопроект за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Опрос