Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно управления объектами государственной собственности

Заключение к проекту закона Украины от 09.09.2015 № 3062
Дата рассмотрения: 14.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної власності" (реєстрац. N 3062 від 09.09.2015 р.)

Метою законопроекту є створення сприятливих умов для оптимізації структури державного сектору економіки та запровадження ринкових методів управління суб'єктами господарювання державного сектору економіки.

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне висловити до нього наступні зауваження та пропозиції.

У частині шостій статті 73 Господарського кодексу пропонується створення наглядової ради як органу управління державного унітарного підприємства. Це ж саме пропонується й у нових статтях 112 та 113, якими пропонується доповнити Закон України "Про управління об'єктами державної власності". На наш погляд, в проекті доцільно визначити випадки, коли створення наглядової ради в державному унітарному підприємстві є дійсно необхідним, оскільки вона як проміжна ланка між уповноваженим органом управління та керівником підприємства може виявитись зайвою і лише заважати у роботі.

Опрос