Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О ценных бумагах и фондовом рынке" касательно государственных деривативов (относительно реструктуризации государственного и гарантированного государством долга и его частичного списания)

Заключение к проекту закона Украины от 09.09.2015 № 3057
Дата рассмотрения: 14.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання)" (реєстр. N 3057 від 09.09.2015 р.)

У проекті у зв'язку з необхідністю законодавчого забезпечення виконання угоди Кабінету Міністрів України зі Спеціальними комітетом кредиторів щодо умов вчинення правочинів з державним та гарантованим державою боргом передбачено запровадження нового виду цінного паперу - державного деривативу, що розміщуватиметься державою на міжнародних фондових ринках і підтверджуватиме зобов'язання України здійснити виплати власнику цього цінного паперу в разі досягнення певних показників валового внутрішнього продукту України та порядок їх випуску.

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. На нашу думку, у новій статті 151, якою доповнюється Закон, державний дериватив коректніше визначати як похідний цінний папір. Крім цього, таке уточнення дозволить чітко визначити місце державних деривативів у класифікації цінних паперів.

Опрос