Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 5 Закона Украины "О правовом статусе иностранцев и лиц без гражданства" (относительно оснований для выдачи вида на временное жительство представителям иностранных средств массовой информации)

Заключение к проекту закона Украины от 07.09.2015 № 3048
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" щодо підстав для видачі посвідки на тимчасове проживання представникам іноземних засобів масової інформації" (реєстр. N 3048 від 07.09.2015 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою даного законопроекту є приведення у відповідність функцій центральних органів виконавчої влади щодо оформлення подання на видачу посвідки на тимчасове проживання представникам іноземних засобів масової інформації.

Поданим проектом Закону передбачається внесення зміни до статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" щодо надання права центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України звертатися з поданням щодо видачі посвідки на тимчасове проживання представникам іноземних ЗМІ. Відповідно до визначеної компетенції на сьогоднішній день ці повноваження покладено на Міністерство інформаційної політики України.

Прийняття законопроекту у запропонованій редакції не потребує додаткових матеріальних чи інших витрат з державного бюджету.

Опрос