Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О теплоснабжении" относительно передачи полномочий на установление тарифов и лицензирование хозяйственной деятельности по производству тепловой энергии из альтернативных источников энергии

Заключение к проекту закона Украины от 07.09.2015 № 3047
Дата рассмотрения: 02.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо передачі повноважень на встановлення тарифів та ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії" (реєстр. N 3047 від 07.09.2015 р.)

У законопроекті пропонуються зміни до Закону України "Про теплопостачання", відповідно до яких органам місцевого самоврядування надаються повноваження із встановлення цін на теплову енергію, вироблену з альтернативних (нетрадиційних або поновлюваних) джерел енергії в обсягах, що не перевищують 55 тис. Гкал на рік). При цьому до повноважень місцевих державних адміністрацій пропонується віднести здійснення ліцензування суб'єктів виробництва теплової енергії з альтернативних (нетрадиційних або поновлюваних) джерел енергії в обсягах, що не перевищують 55 тис. Гкал на рік).

Прийняття законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, дозволить "створити умови для надання органам місцевого самоврядування повноважень із встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії, що сприятиме децентралізації систем енергозабезпечення з використанням місцевих видів палива, розвитку альтернативної енергетики в житлово-комунальній сфері та приведе до зменшення споживання природного газу".

Головне управління, в цілому підтримуючи спрямованість законопроекту, одночасно вважає за доцільне зауважити таке.

Опрос