Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пользования нефтегазоносными недрами

Заключение к проекту закона Украины от 04.09.2015 № 3042
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо користування нафтогазоносними надрами" (реєстр. N 3042 від 04.09.2015), внесений народними депутатами України Насаликом І. С. та Тимошенком Ю. В.

Проект Закону розроблений з метою захисту інтересів Українського народу як власника нафтогазоносних та інших надр, дерегуляції процедур надання нафтогазоносних надр у користування, уточнення та спрощення їх адміністрування з боку Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, залучення недержавних інвестицій у вітчизняний нафтогазовий сектор, збільшення видобутку нафти і газу в Україні.

Законопроект направлений, на вдосконалення та дерегуляцію процедури переоформлення вже виданих спеціальних дозволів на користування надрами, в тому числі і державним компаніям, в угоди про розподіл продукції.

Опрос