Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины относительно урегулирования законодательства при создании и функционировании магазинов беспошлинной торговли

Заключение к проекту закона Украины от 03.09.2015 № 3033
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні від 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо врегулювання законодавства при створенні та функціонуванні магазинів безмитної торгівлі" (реєстр. N 3033 від 3.09.2015), поданий народними депутатами України О. Кришиним, А. Євлаховим, М. Курячим, Т. Остріковою, С. Рибалкою, С. Євтушком.

Метою законопроекту, як зазначається в Пояснювальній записці до законопроекту, є законодавче врегулювання питання створення та функціонування магазинів безмитної торгівлі в зонах (залах) прильоту в пунктах пропуску через державний кордон для авіаційного сполучення.

Для досягнення зазначеної мети, у законопроекті пропонується створити умови для реалізації в магазинах безмитної торгівлі, розташованих в зонах (залах) прильоту в пунктах пропуску через державний кордон для авіаційного сполучення товарів громадянам, які в'їжджають на митну територію України через пункти пропуску для повітряного сполучення.

В процесі обговорення законопроекту на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики народними депутатами України - членами Комітету була висловлена думка про те, що зазначені законодавчі ініціативи будуть мати низку позитивних наслідків як соціального, так і економічного характеру. Прийняття даного законопроекту забезпечить покращення рівня обслуговування громадян, які в'їжджають на територію України, в міжнародних аеропортах України, сприятиме ефективному та прибутковому використанню об'єктів нерухомості, що належать державі, призведе до створення нових робочих місць, забезпечить збільшення надходжень податків до бюджетів всіх рівнів, сприятиме економічному розвитку підприємств транспортної галузі України.

Опрос