Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно урегулирования законодательства при создании и функционировании магазинов беспошлинной торговли

Заключение к проекту закона Украины от 03.09.2015 № 3032
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 16 вересня 2015 року (протокол N 29) розглянув проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання законодавства при створенні та функціонуванні магазинів безмитної торгівлі (реєстр. N 3032 від 03.09.2015 р.), поданий народними депутатами України Кришиним О. Ю., Євлаховим А. С. та іншими народними депутатами України.

Законопроектом пропонується поширити нульову ставку податку на додану вартість на операції з постачання товарів магазинами безмитної торгівлі громадянам, які в'їжджають на митну територію України в пунктах пропуску через державний кордон України, відкритих для міжнародного повітряного сполучення;

Крім того, пропонується обмежити перелік підакцизних товарів, що ввозяться громадянами на митну територію України без сплати акцизного податку.

Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, його прийняття "забезпечить покращення рівня обслуговування громадян, які в'їжджають на територію України, в міжнародних аеропортах України, сприятиме ефективному та прибутковому використанню об'єктів нерухомості, що належать державі, призведе до створення нових робочих місць, забезпечить збільшення надходжень податків до бюджетів всіх рівнів, сприятиме економічному розвитку підприємств транспортної галузі України".

Опрос