Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 14 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно погашения государством договоров ипотеки, заключенных военнослужащими, которые были призваны на военную службу во время мобилизации, на особый период)

Заключение к проекту закона Украины от 03.09.2015 № 3030
Дата рассмотрения: 09.12.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув поданий народним депутатом України Фельдманом О. Б. проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо погашення державою договорів іпотеки, укладених військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період) (реєстр. N 3030 від 03.09.2015).

Законопроектом пропонується за рахунок коштів Державного бюджету України сплачувати борг за основним зобов'язанням, процентами та штрафні санкції (пеня, штраф), забезпечені іпотекою, військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно направити на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Реалізація законопроекту, на думку автора, потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Опрос