Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно организации проведения первых выборов местных советов и сельских, поселковых, городских голов

Заключение к проекту закона Украины от 02.09.2015 № 3008
Дата рассмотрения: 03.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (реєстр. N 3008 від 02.09.2015 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, в якому пропонується внести зміни до законів України "Про місцеві вибори" та "Про добровільне об'єднання громад" (далі - Закон) з метою узгодження системи представницьких органів місцевого самоврядування із законодавством, удосконалення процедури об'єднання територіальних громад з урахуванням принципів реформування системи місцевих виборів та узгодження процедур проведення перших виборів із черговими місцевими виборами 2015 року (п. 2 пояснювальної записки).

Покладена в основу проекту ідея не є новою. Пропозиції аналогічного змісту вже вносились на розгляд парламенту (законопроект N 2373а від 15.07.2015 р.) і Головне управління висловлювало свою позицію щодо його змісту. У висновку на даний законопроект Головне управління змушене повторити раніше висловлені зауваження та зазначити наступне:

Опрос