Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 282 Таможенного кодекса Украины относительно инвестиционной деятельности в сфере производства сельскохозяйственной продукции

Заключение к проекту закона Украины от 01.09.2015 № 3004
Дата рассмотрения: 02.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо інвестиційної діяльності в сфері виробництва сільськогосподарської продукції" (реєстр N 3004 від 01.09.2015)

У законопроекті шляхом внесення змін до п. 11 ч. 1 ст. 282 Митного кодексу України пропонується встановити, що у випадках, встановлених цим Кодексом та іншими законами з питань оподаткування, при ввезенні на митну територію України або вивезенні за її межі від оподаткування митом звільняються вироблена сільськогосподарська продукція, що вивозяться інвестором з України відповідно до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" та угоди про розподіл продукції.

Прийняття законопроекту, на думку його авторів, сприятиме "підвищенню зацікавленості приватних інвесторів у здійсненні інвестицій у виробництво сільськогосподарської продукції, оскільки діяльність на умовах угод про розподіл продукції дозволить створити нові умови для такої діяльності в аграрному секторі в Україні".

Головне управління з приводу внесеного законопроекту вважає за доцільне зауважити таке.

Опрос