Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О временных мерах на период проведения антитеррористической операции" относительно освобождения от уплаты за пользование земельными участками частной собственности (земельных долей (паев))

Заключение к проекту закона Украины от 02.06.2015 № 2992
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 01 липня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо звільнення від сплати за користування земельними ділянками приватної власності (земельних часток (паїв) (реєстр. N 2992), поданий народним депутатом України Матейченком К. В.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено у пояснювальній записці, є вжиття тимчасових заходів для врегулювання земельних відносин на окупованих територіях та в прикордонних районах на сході України, а також з метою забезпечення безпеки життя мирного населення, та для врегулювання дій спеціального режиму оподаткування для виробників сільськогосподарської продукції.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 26.06.2015 року вважає, що за результатами розгляду у першому читанні проект доцільно повернути на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Народні депутати України - члени Комітету, розглянувши законопроект, погодилися з авторами щодо необхідності врегулювання земельних відносин на території проведення АТО, проте запропоновані законопроектом зміни не вирішують порушене питання в повному обсязі.

Враховуючи вищезазначене, члени Комітету прийняли рішення проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо звільнення від сплати за користування земельними ділянками приватної власності (земельних часток (паїв) (реєстр. N 2992), поданий народним депутатом України Матейченком К. В., внести на розгляд Верховної Ради України та рекомендувати повернути його суб'єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Опрос