Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 17 Закона Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" (относительно предоставления информации неприбыльными организациями)

Заключение к проекту закона Украины от 26.05.2015 № 2961
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо подання інформації неприбутковими організаціями (реєстр. N 2961), поданий народним депутатом України Дроздиком О. В.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є реалізація прав і повноважень профспілок, їх організацій та об'єднання профспілок, а також неприбуткових організацій - юридичних осіб, діяльність яких не спрямована на отримання прибутку з метою усунення зайвих перешкод, пов'язаних із поданням реєстраційної форми N 4.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 14.09.2015 року вважає, що законопроект доцільно направити на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій (додається)

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку від 01.07.2015 року зазначає, що проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос