Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 3 раздела VI "Заключительные и переходные положения" Бюджетного кодекса Украины (относительно развития автомобильных дорог государственного значения)

Заключение к проекту закона Украины от 21.05.2015 № 2940
Дата рассмотрения: 29.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до пункту 3 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення " Бюджетного кодексу України (щодо розвитку автомобільних доріг державного значення)"

У законопроекті пропонується встановити, що положення ч. 4 ст. 17 Бюджетного кодексу України, згідно з якою "державні (місцеві) гарантії не надаються для забезпечення боргових зобов'язань суб'єктів господарювання, якщо безпосереднім джерелом повернення кредитів (позик) передбачаються кошти державного (місцевого) бюджету (крім боргових зобов'язань, що виникають за кредитами (позиками) від міжнародних фінансових організацій)", не застосовуються при наданні державних гарантій за кредитами (позиками) суб'єктів господарювання, що забезпечують реалізацію проектів розвитку автомобільних доріг державного значення.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, "є збільшення інвестиційної привабливості інфраструктурних проектів (які стосуються ремонту або реконструкції автомобільних доріг), з метою мінімізації прямих витрат з Державного та місцевих бюджетів".

Головне управління, вважаючи загалом слушними наведені у Пояснювальній записці аргументи на користь внесеної законодавчої пропозиції, у той же час вважає доцільним зауважити наступне.

Опрос