Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О личном крестьянском хозяйстве" (относительно отдельных прав личных крестьянских хозяйств и органов местного самоуправления)

Заключение к проекту закона Украины от 21.05.2015 № 2936
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо окремих прав особистих селянських господарств та органів місцевого самоврядування) (реєстр. N 2936 від 21 травня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо окремих прав особистих селянських господарств та органів місцевого самоврядування) (реєстр. N 2936 від 21 травня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Вадатурським А. О., Мушаком О. П. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою стимулювати осіб, які ведуть особисте селянське господарство, до використання земельних ділянок (їх частин) за цільовим призначенням, а також запровадити правовий механізм, за допомогою якого орган місцевого самоврядування матиме реальний інструмент відчуження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, котра не використовується за цільовим призначенням, і передачі її, без зміни цільового призначення, у власність або оренду фізичним особам для ведення особистого селянського господарства в порядку, встановленому Законом України "Про особисте селянське господарство".

Опрос