Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Верховной Рады Украины (относительно организации работы Верховной Рады Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 20.05.2015 № 2915
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо організації роботи Верховної Ради України)" (реєстр. N 2915 від 20 травня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 01 липня 2015 року (протокол N 25) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо організації роботи Верховної Ради України) (далі - Законопроект) (реєстр. N 2915 від 20 травня 2015 року), поданий народними депутатами України Кривенком В. М. та іншими.

Згідно з Пояснювальною запискою метою Законопроекту є оптимізація використання робочого часу під час пленарних засідань парламенту та вдосконалення порядку розгляду законопроектів у другому читанні.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до статті 19 Регламенту Верховної Ради України щодо скасування перерви з 12 години до 12 години 30 хвилин під час пленарних засідань у вівторок і четвер та до статті 120 Регламенту стосовно порядку розгляду законопроектів у другому читанні.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос