Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел II "Заключительные положения" Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно определения конечных выгодоприобретателей юридических лиц и публичных деятелей" относительно срока представления сведений о конечном выгодоприобретателе

Заключение к проекту закона Украины от 19.05.2015 № 2892
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 03 червня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів" щодо терміну подачі відомостей про кінцевого вигодоодержувача (реєстр. N 2892) внесений народними депутатами України Єремеєвим І. М., Москаленком Я. М.

Метою прийняття законопроекту є подовження терміну відомостей про кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб до 1 січня 2016 року та зняття відповідальності з керівника юридичної особи та особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи за неподання цих відомостей до 25 травня 2015 року.

Опрос