Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" (относительно индексации денежных доходов граждан)

Заключение к проекту закона Украины от 18.05.2015 № 2883
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо індексації грошових доходів громадян)" (N 2883 від 18.05.2015 р.)

У поданому законопроекті шляхом внесення змін до абзацу 1 пункту 9 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" пропонується визначити, що "індексація грошових доходів громадян, починаючи з травня 2015 року, здійснюється відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів громадян". У травні 2015 року грошові доходи громадян повинні бути проіндексовані на індекс інфляції за січень - березень 2015 року проти грудня 2014 року на 20,3 відсотки".

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що "підвищення індексу споживчих цін призвело до різкого підвищення цін на продукти харчування, що призвело до неспроможності сім'ям із незначними доходами придбавати необхідні продукти харчування". Тому основною метою його прийняття визначено "підвищення рівня соціального захисту громадян шляхом індексації грошових доходів населення в умовах значного підвищення індексу споживчих цін та різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 квітня 2015 року".

Головне управління, підтримуючи загальну спрямованість проекту на забезпечення соціального захисту населення України, водночас вважає за доцільне щодо змісту проекту висловити наступне.

Опрос