Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 91 Бюджетного кодекса Украины относительно софинансирования дорог государственного значения

Заключение к проекту закона Украины от 15.05.2015 № 2875
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 91 Бюджетного кодексу України"

У законопроекті шляхом внесення змін до пп. "в" п. 10 ч. 1 статті 91 Бюджетного кодексу України пропонується визначити, що до видатків місцевих бюджетів, які можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів, належать видатки на "капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах)", а не тільки видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, як це передбачено чинними вимогами Кодексу.

У Пояснювальній записці до законопроекту необхідність його прийняття обґрунтовується тим, що на сьогодні "особливо критична ситуація складається з тими ділянками доріг державного значення, які проходять по території міст, сіл та селищ - оскільки за рахунок державного бюджету відповідне фінансування вкрай недостатнє, а органи місцевого самоврядування не мають змоги за рахунок власних бюджетів брати участь в співфінансуванні ремонту та реконструкції таких доріг, навіть в разі фінансової можливості й бажання".

Опрос